Follow us :

ثبت دامنه با نام های ايران ، اسامی استان ها ، شهرستان ها و شهرها و کد آن ها ممنوع می باشد و در رزرو شهرداري ها مي باشد .

aspx یک پرونده با قالب متنی است که برای ساخت صفحات web از آن استفاده می‌شود ، و استاندارد پرونده‌های xml را رعایت می‌کند . پرونده aspx معمولاً شامل نشانه گزاریهای html یا xhtml همچنین نشانه گزاری های کنترل‌های استاندارد web و کنترل‌های تعریف شده در معماری asp.net است

از جمله کاربردهای فراوان Exchange Server قابلیت راه اندازی Public Folder به منظور به اشتراک گذاری ایمیل‌های دریافت و ارسال شده توسط کابران است .

ajax یک تکنولوژی نیست ؛ بلکه مجموعه‌ایست از تکنولوژی‌هایی که هر یک در جای خود تکنولوژی کامل و موفقی هستند ، و اکنون به شکل جدیدی در کنار هم قرار گرفته وajax را تشکیل داده‌اند .

به خاطر قدرت بسیار perl درزمینه برنامه نویسی سیستم‌های شبکه بسیاری از متخصصین شبکه و هکرها از این قافله عقب نمانده و امروزه شاهد این هستیم که بسیاری از برنامه‌های مدیریت شبکه ، سیستم‌های spidering و اکسپلوییت ها به زبان perl نوشته می‌شود .

PHP از زبان‌های پردازه‌نویسی تحت وب است . ساختار این زبان بسیار شبیه زبان C و زبان برنامه‌نویسی پرل ( perl ) می‌باشد . شکل پذیری فوق العاده آن و نیز همگونی با اغلب بانک‌های اطلاعاتی از قبیل MySql قدرت آن را افزایش داده است .

SQL Server همیشه در برگیرنده حمایت از داده‌های ساختاری یا نیمه‌ساختاری می‌باشد که این امر شامل قالب های رسانه‌ای دیجیتال برای عکسها ، صوتی ، تصویری و دیگر داده‌های چند رسانه‌ای می‌باشد .

imap هم در زمان اتصال به شبکه ( online ) و هم در زمان قطع اتصال شبکه ( offline ) عمل می کند . سرویس گیرنده mail پیام ها را توسط imap تا زمانی که کاربر آن پیام ها را پاک کند بر روی سرویس دهنده قرار می دهد .

MVC یک معماری چند لایه است که در واقع تبدیل برنامه کاربردی به لایه های مختلف View ، Model و Controller باعث سهولت در امر ساخت برنامه کاربردی تحت وب می شود .

سرويس دهنده وب ، اولين نقطه ورود اطلاعات و آخرين نقطه خروج اطلاعات از يک سايت است .IIS يکی از سرويس دهندگان وب است که از آن برای برای نشر و توزيع سريع محتويات مبتنی بر وب ، برای مرورگرهای استاندارد استفاده می شود .