Follow us :

صاحبان این نوع شناسه می توانند در کنار درخواست برای ثبت دامنه به عنوان رابط مالی وفنی دامنه ها قرارگیرند . اشخاص حقیقی که در نظر دارند تنها برای دیگران دامنه ثبت کنند یا تنها به عنوان رابط فنی ومالی دامنه ها معرفی شوند می توانند با وارد کردن حداقل اطلاعات شناسه دریافت کنند .

تمامی شرکت ها ( اعم از مسئولیت محدود ‚ سهامی عام و ... ) ‚ موسسات ‚ انجمن ها ‚ نشریات و روزنامه ها وکلیه ی اشخاص حقوقی که در سازمان ثبت شرکت ها ‚ اتحادیه صنفی یا سازمان ثبت اسناد رسمی کشور به ثبت رسیده اند وشماره ثبتی دارند .

صاحبان این نوع شناسه فقط می توانند به عنوان صاحب امتیاز برای دامنه های زیر معرفی شوند .

از خوبي ھاي "FileZilla" اينست كه در ھنگام آپلود چنانچه اينترنت شما قطع شود با فايل زيلا مي توانید پس از رفع مشكل آپلود را از ادامه آن آغاز كنید .

تمامی سازمان ها و مراکز تحقیقاتی ، آموزشی ، دانشگاهی ، مدارس و کلیه اشخاص حقوقی که از وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ، وزارت آموزش و پرورش و وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی مجوز دارند .

برای دریافت نسخه های دیگر فایل از سایت سازنده نیز می توانید بر روی لینک مورد نظر کلیک کنید . برای کاربرهای پیشرفته که نیاز به کد این نرم افزار دارند نیز می توانند از طریق این لینک سورس کد برنامه را دانلود کنند .

FileZilla نرم افزاری جهت مدیریت FTP و آپلود و دانلود فایل از آن می باشد . دانلود قويترين نرم افزار FTP نرم افزار مديريت هاست FileZilla.

Secure socket Layer يا SSL پروتوكلی است كه بوسيله Netscape برای انتقال پرونده های خصوصی روی اينترنت بوجود آمده است. SSL توسط يك كليد شخصی كار می كند، تا اطلاعات انتقالی در اينترنت را برای شما پنهان كند .

کوتاه شده عبارت Redundant Array of Inexpensive Disks می باشد و کار آن ایجاد یک واحد از مجموع چند هارد دیسک می باشد .

ویندوز سرور 2008R2 اولین نسخه از ویندوز سرور است که بطور کامل معماری ۳۲بیتی را رها کرده است . همراه با حرکت بسوی معماری ۶۴ بیتی مایکروسافت طراحی ویندوز سرور 2008R2 را برای پشتیبانی از ۲۵۶ پردازنده منطقی پایه‌ریزی کرده است .