Follow us :

ODBC یا Open Database Connectivity یک interface است که، برای دستیابی به داده ها، در سیستم های مختلف مدیریت دیتابیس مورد استفاده قرار می گیرد. برای مثال1- اگر شما یک برنامه ای داشته باشید که دستیابی به داده ها در SQL را داشته باشد، ODBC به شما اجازه می دهد که برنامه شما در دیتابیس Visual FoxPro نیز به داده ها دستیابی داشته باشد. براي مثال 2- ممكن است شما يك بانك اطلاعاتي از نوع Ms Access داشته باشيد و در نوشتن Conection String براي اتصال به بانك اطلاعاتي خود از يك DSN استفاده كنيد. برای این کار، شما باید کامپوننتی که درایور(drivers) نامیده می شود را به سیستم خود اضافه کنید. صفحه ODBC DSN در کنترل پنل WebsitePanelشما را مجاز به اضافه کردن، تنظیم کردن یا حذف کردن این درایور ها می کند.

Dns سرویسی است در شبکه که کار آن تبدیل DNS Name به IP می باشد . DNS هایی که در یک دامنه قرار دارند مسئول نامگذاری و مدیریت نامگذاری در آن دامنه می باشند .

هر دستگاهي كه در اينترنت وجود دارد يا به آن متصل است يك شماره شناسايي منحصر به فرد دارد كه به آن آدرس IP يا شماره IP گفته مي شود .

برا تغییر دادن پسورد وب سایت پانل ابتدا با نام کاربری و پسورد خود لاگین کنید .

SQL Server در برگیرنده ویژگی های بهتری در زمینه فشردگی و متراکم داده می‌باشد و بنابراین در بهبود یافتن توانایی اسکالر به ما کمک می‌کند . این بخش همین طور دارای اقتدار منابع بوده و به ما این اجازه را می‌دهد که به ذخیره‌سازی منابع برای کاربران بپردازیم .

SQL Server در بردارنده ی قابلیت هایی برای شفاف‌سازی داده‌ها برای فشرده‌سازی و ذخیره آنها می‌باشد SQL Server کتمایی از موجودیت ساختار ado.net پشتیبانی کرده و به ثبت ابزارها ، همانندسازی و تعریف داده‌ها می‌پردازد . تعریف داده‌ها به ساختن مدل داده‌های موجود خواهد پرداخت .

FTP که مخفف کلمه File Transfer Protocol می باشد یکی از قدیمی ترین پروتکل های اینترنت می باشد که هنوز هم کاربرد زیادی دارد و یک پروتکل استاندارد در TCP/IP است که ساده ترین راه برای تبادل فایل از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر می باشد .

سرویس DNS در سطح اینترنت نقشی حیاتی را بازی می کند. به طوری که اگر این سرویس در اینترنت از کار بیافتد باعث می شود اینترنت به هیچ عنوان توانایی کار کردن را نداشته باشد. به طوری که شما هر چه در قسمت آدرس مرورگر اینترنتی خود بنوسید به هیچ نتیجه ای نرسید و در صورتی می توانید به سایت های مورد نظر دسترسی پیدا کنید که آدرس انها را به صورت IP بنوسید .

تمامی سازمان ها ‚ وزارتخانه ها وموسسات وابسته به قوای سه گانه می توانند به عنوان صاحب امتیاز برای دامنه معرفی شوند .